39. Operations Research / Industrial Engineering National Congress

June 12-14, 2019, Ankara

Abstract Submission Page

Başkent Üniversitesi Öğrenci Yurtları

Başkent Üniversitesi Öğrenci Yurdu Başkent Üniversitesi Bağlıca Yerleşkesi içerisinde Öğrenci Sosyal Tesisleri içinde olup, kongre merkezine 4-5 dakikalık yürüme mesafesindedir. Şehir merkezine ulaşım üniversitemiz servis araçları ile sağlanmaktadır.

Odaların hepsinde banyo, lavabo, tuvalet ve 24 saat sıcak su ile bazalı yatak, gardrop, kitaplık, çalışma masası ve sandalyesi, TV, mini buzdolabı ve koltuk bulunmaktadır.

Bütün odalarda  kablosuz internet bağlantısı mevcuttur. Odalara kart sistemiyle girilmektedir. Yurtlarda 24 saat vardiyalı görev yapan Yurt Memurları ve Güvenlik bulunmaktadır. Yurt binası içinde bulunan sağlık merkezi 24 saat hizmet vermektedir. Yurt kompleksi içinde sosyal etkinlik alanları, kafeterya, Market ve Kadın-Erkek Kuaförü bulunmaktadır.

Odaların kişi başı ücretleri aşağıda verilmekte olup ücretlere kahvaltı ücreti dahil değildir. Tesiste farklı seçeneklerle kahvaltı hizmeti sunulmaktadır.

Başkent Üniversitesi Öğrenci Yurdu Tek kişilik oda ücreti İki kişilik odada tek kişi ücreti
140 TL/gün 70 TL/gün

Önemli Not

Banyo terliği, havlu, saç kurutma makinesi, kişisel bakım ve temizlik malzemesi (sabun, şampuan, tuvalet kağıdı, duş jeli v.b.) ihtiyaçlar odalarda bulunmamaktadır. Ancak ilgili malzemeler bina giriş katında yer alan marketten temin edilebilir durumdadır.

Registration

Sınırlı sayıda kapasite ile sunulan yurt imkanından faydalanmak için, katılımcıların aşağıdaki adımları takip ederek sistem üzerinden kayıt olmaları gerekmektedir.

Önemli Not

 • 2 kişilik odalarda konaklayacak ikinci kişi için kayıt bilgisi girilmemişse, herhangi başka bir katılımcı 2.yatağı alabilir.
 • 2 kişilik oda için 140TL ödenerek oda tek kişi tarafından kullanabilir.
 • Kayıt Formu: Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurunuz.
  Oda Tipi
  Lütfen oda tipi seçiniz.
  1. Konuk Bilgileri
  2. Konuk Bilgileri

  Ödeme Bilgileri

  Yurda kayıt esnasında ödeme yapılamamaktadır.
  Kayıt bilgileri formunda girdiğiniz bilgilere göre hesaplanan konaklama ücreti aşağıdaki banka hesabına yatırılmalıdır. Ödemeye ilişkin “yurt konaklama ücreti” ibaresi ve “konaklayacak kişi/kişilerin adı ve soyadı” yazılı olan banka dekontu yurtlara giriş sırasında sunulmalıdır.

  Konaklama ücretinin yatacağı banka hesabı

  Denizbank-Başkent Kurumsal Şube (Şube kodu 3010) 796910-360 nolu Başkent Üniversitesi hesabı 
  IBAN NO : TR 2200 1340 0000 0796 9100 0011 

  Dekont üzendeki açıklamada “yurt konaklama ücreti” ibaresi ve “konaklayacak kişi/kişilerin adı ve soyadı” mutlaka bulunmalıdır.

  Önemli Notlar

 • Yurtlara giriş sırasında ödeme dekontunun sunulması zorunludur.
 • YAEM2019 kapsamında yurtlarda konaklama hizmeti 11 Haziran 2019 saat 14:00’ten sonra başlayıp, 14 Haziran 2019 saat 12:00 itibariyle sona erecektir. Katılımcıların 14 Haziran 2019 saat 12’ye kadar odaları boşaltıp çıkış yapmaları gerekmektedir.
 • Yurtlarla ilgili görsellere aşağıdaki linkten ulaşılabilinir.
  http://yurt.baskent.edu.tr/kw/index.php